info@nuclear.hosting

Registrácia účtu | Control Panel | System Status | Nástroje

O násNaše hodnoty

Technická Podpora

V prípade akýchkoľvek otázok a požiadaviek týkajúcich sa našich služieb môžete kontaktovať náš tím technickej podpory. Tím technickej podpory je pripravený ochotne odpovedať na všeobecné otázky, nasmerovať vás na podrobné informácie, pomôcť s konkrétnymi nastaveniami a vyriešiť otázky o objednávkach, platbách a fakturácii.

Férové ceny

Máme veľmi jednoduché a transparentné ceny. Žiadne skryté poplatky, či poplatky za zriadenie služby. Vyberte si členstvo, ktoré sa vám páči a ktoré najviac vyhovuje vašim potrebám. Zaplatíte jednu sumu za všetky funkcie webhostingu v jednom balíku. Zvyšujte alebo znižujte svoje členstvo kedykoľvek a bez poplatkov.

Špičkový výkon

Naše servery sú optimalizované na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu. Webhostingové služby sú prevádzkované na najmodernejšom HW. Používame rýchle disky SSD/NVMe, aby sme dosiahli maximálny výkon z každého servera. Už žiadne pomalé a preťažené servery, len bleskovo rýchle webové stránky!

Optimalizované pre WordPress

Naše servery sú plne optimalizované a podporujú celosvetovo najobľúbenejší CMS WordPress. WordPress u nás môžete prevádzkovať bez problémov a s dostatočným výkonom s rôznymi modulmi a rozšíreniami. WordPress si môžete nainštalovať veľmi jednoducho pomocou jediného kliknutia. Podporujeme aj nástroj wp-cli.

Bezpečnosť

Jedným zo základných predpokladov bezpečnosti softvéru sú jeho pravidelné aktualizácie. Neustále kontrolujeme stav a zabezpečenie našich služieb a vykonávame aktualizácie podľa potreby. Heslá ukládáme v šifrovanej podobe, neukladáme ich v čitateľnom tvare. U všetkých služieb podporujeme šifrovanie SSL / TLS.

Množstvo funkcií

Využite svoj webhosting na maximum bez ďalších nákladov! S našimi webhostingovými službami môžete bezplatne využívať mnohé pokročilé a pre vývojárov užitočné funkcie, ktoré sú súčasťou hostingového balíka. Všetky základné a pokročilé funkcie sú k dispozícii bez ďalších poplatkov. Férový Webhosting pre všetkých.

Zaujala Vás naša ponuka webhostingu?