info@nuclear.hosting

Registrácia účtu | Komunita | Affiliate | Control Panel | System Status | Nástroje

O násNaše hodnoty

Technická Podpora

V prípade akýchkoľvek otázok a požiadaviek týkajúcich sa našich služieb môžete kontaktovať náš tím technickej podpory. Tím technickej podpory je pripravený ochotne odpovedať na všeobecné otázky, nasmerovať vás na podrobné informácie, pomôcť s konkrétnymi nastaveniami a vyriešiť otázky o objednávkach, platbách a fakturácii.

Férové ceny

Máme veľmi jednoduché a transparentné ceny. Žiadne skryté poplatky, či poplatky za zriadenie služby. Vyberte si členstvo, ktoré sa vám páči a ktoré najviac vyhovuje vašim potrebám. Zaplatíte jednu sumu za všetky funkcie webhostingu v jednom balíku. Zvyšujte alebo znižujte svoje členstvo kedykoľvek a bez poplatkov.

Komunita

Využívaním našich služieb sa stávate súčasťou našej komunity. Môžete si byť istí silnou podporou komunity, ktorá vám kryje chrbát a je pripravená Vám kedykoľvek poradiť. Zdieľame medzi sebou naše znalosti a skúsenosti a sme v úzkom spojení s našimi členmi. Naša komunita je pre nás jedným zo zákadných pilierov našich služieb.

OpenSource

Máme radi OpenSource softvér. OpenSource je podľa budúcnosť vývoja softvéru. Používame iba technológie s otvoreným zdrojovým kodom, vyvíjame pod licenciou Opensource a transparentne zdieľame naše nápady a know-how s komunitou. Aktívne prispievame do Opensource projektov.

Bezpečnosť

Jedným zo základných predpokladov bezpečnosti softvéru sú jeho pravidelné aktualizácie. Neustále kontrolujeme stav a zabezpečenie našich služieb a vykonávame aktualizácie podľa potreby. Heslá ukládáme v šifrovanej podobe, neukladáme ich v čitateľnom tvare. U všetkých služieb podporujeme šifrovanie SSL / TLS.

Sloboda & Čestnosť

Zdieľame s vami naše nápady, naše vízie a všetci sme úzko spojení prostredníctvom našeho Komunitného fora. Jednáme s vami transparentne, čestne a férovo. Naše služby sú založené na princípoch fair play. Ak ste aj vy spravodlivý a férový, nebudeme vás obmedzovať a postaráme sa o vás a vaše technické požiadavky na najvýššej úrovni.

Zaujala Vás naša ponuka webhostingu?